Property 60610 photo 1
Property 60610 photo 2
Property 60610 photo 3
Property 60610 photo 4
Property 60610 photo 5
Property 60610 photo 6
Property 60610 photo 7
Property 60610 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Поверх: 1 поверх
  • Рік будівництва: 1975
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 65 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Код об'єкта 64456
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Код об'єкта 64500
  • Площа 47 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
100 000 € 1492 €/m²
  • Код об'єкта 64511
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
70 000 € 1272 €/m²
  • Код об'єкта 64565
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
82 000 € 1490 €/m²
  • Код об'єкта 64568
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
99 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64657
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 64658
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
72 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 64703
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
117 000 € 3545 €/m²
  • Код об'єкта 64761
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
79 000 € 1128 €/m²
  • Код об'єкта 64765
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку