Property 64761 photo 1
Property 64761 photo 2
Property 64761 photo 3
Property 64761 photo 4
Property 64761 photo 5
Property 64761 photo 6
Property 64761 photo 7
Property 64761 photo 8
Property 64761 photo 9
Property 64761 photo 10
Property 64761 photo 11
Property 64761 photo 12
Property 64761 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Поверх: 1 поверх
  • Рік будівництва: 1963
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 900 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 33 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення.

Продаж
173 000 € 2337 €/m²
  • Код об'єкта 60995
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
101 000 € 2657 €/m²
  • Код об'єкта 61018
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
110 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 61150
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
115 000 € 4259 €/m²
  • Код об'єкта 61319
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61643
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
175 000 € 3181 €/m²
  • Код об'єкта 61716
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
130 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 61730
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 3620 €/m²
  • Код об'єкта 61890
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • Код об'єкта 61925
  • Площа 51 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
173 000 € 4552 €/m²
  • Код об'єкта 62011
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку