87 000 €
328 €/m²
Property 6096 photo 1
Property 6096 photo 2
Property 6096 photo 3

Деталі

  • Будівельний коефіцієнт: 0,6
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 71 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 265 кв.м. в Аттиці

Земельна ділянка знаходиться в прибережному передмісті Аттики, Анавісос, який поєднує в собі гарну мальовничу природу і невелику відстань від історичного центру Афін і моря.

Характерною відмінністю цього району є те, що тут знаходилися соляні промисли. Тут є значна кількість житлових забудов - як заміських будинків, так і постійних місць проживання. Пляж району особливо знаменитий серед любителів серфінгу.

Розташування