Property 61622 photo 1
Property 61622 photo 2
Property 61622 photo 3
Property 61622 photo 4
Property 61622 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Ліфт
  • Тепла підлога
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 58 кв.м в СалонікахКвартира розташована на восьмому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
550 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 61302
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
440 000 € 4731 €/m²
  • Код об'єкта 61420
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 4411 €/m²
  • Код об'єкта 61424
  • Площа 102 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 5357 €/m²
  • Код об'єкта 61618
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
470 000 € 5595 €/m²
  • Код об'єкта 61620
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
515 000 € 6130 €/m²
  • Код об'єкта 61657
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
460 000 € 3898 €/m²
  • Код об'єкта 64614
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
515 000 € 4364 €/m²
  • Код об'єкта 64615
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
530 000 € 4491 €/m²
  • Код об'єкта 64616
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
450 000 € 3284 €/m²
  • Код об'єкта 65072
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку