Property 61643 photo 1
Property 61643 photo 2
Property 61643 photo 3
Property 61643 photo 4
Property 61643 photo 5
Property 61643 photo 6
Property 61643 photo 7
Property 61643 photo 8
Property 61643 photo 9
Property 61643 photo 10
Property 61643 photo 11
Property 61643 photo 12
Property 61643 photo 13
Property 61643 photo 14
Property 61643 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1962
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 300 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Access
  • Access for people with special needs
  • Подвійне скління
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 20 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер. Нерухомість продається з меблями.

Розташування

Відео

Схожі об'єкти

Продаж
85 000 € 1307 €/m²
  • Код об'єкта 60610
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 1724 €/m²
  • Код об'єкта 60737
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 60786
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 60824
  • Площа 147 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
173 000 € 2337 €/m²
  • Код об'єкта 60995
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
101 000 € 2657 €/m²
  • Код об'єкта 61018
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
110 000 € 1375 €/m²
  • Код об'єкта 61150
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2795 €/m²
  • Код об'єкта 61245
  • Площа 127 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
550 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 61302
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку