177 000 € 176 035 €
4633 €/m²
Property 61859 photo 1
Property 61859 photo 2
Property 61859 photo 3
Property 61859 photo 4
Property 61859 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2024
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1300 m
  • Відстань до аеропорту: 64 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 38 кв.м на острові КритКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто.

Розташування