Property 61690 photo 1
Property 61690 photo 2
Property 61690 photo 3
Property 61690 photo 4
Property 61690 photo 5
Property 61690 photo 6
Property 61690 photo 7

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 226 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 43 кв.м на острові КритКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на місто.

Продаж
267 000 € 257 000 € 3893 €/m²
  • Код об'єкта 42761
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • Код об'єкта 50498
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
156 000 € 1950 €/m²
  • Код об'єкта 61395
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
280 000 € 3181 €/m²
  • Код об'єкта 63322
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
181 700 € 4658 €/m²
  • Код об'єкта 61857
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 2
Монопольний Продаж
195 000 € 4756 €/m²
  • Код об'єкта 61689
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
192 000 € 4800 €/m²
  • Код об'єкта 66021
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
225 000 € 4017 €/m²
  • Код об'єкта 62165
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • Код об'єкта 62006
  • Площа 112 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 1636 €/m²
  • Код об'єкта 64486
  • Площа 165 m²
  • Відстань до моря 1300 m

Підписка на розсилку