192 000 €
4800 €/m²
Property 66021 photo 1
Property 66021 photo 2
Property 66021 photo 3
Property 66021 photo 4
Property 66021 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Послуги

  • Wifi
  • Супутникове телебачення
  • Подвійне скління
  • Курортна нерухомість
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 40 кв.м на острові КритКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься сад. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Розташування