Property 62082 photo 1
Property 62082 photo 2
Property 62082 photo 3
Property 62082 photo 4
Property 62082 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 6 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 64 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
320 000 € 3555 €/m²
  • Код об'єкта 64548
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 3372 €/m²
  • Код об'єкта 64591
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
325 000 € 3735 €/m²
  • Код об'єкта 64810
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 4202 €/m²
  • Код об'єкта 65070
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
330 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 65148
  • Площа 132 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
290 000 € 3625 €/m²
  • Код об'єкта 65292
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
280 000 € 1904 €/m²
  • Код об'єкта 65398
  • Площа 147 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
325 000 € 2241 €/m²
  • Код об'єкта 65509
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
270 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65761
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 4821 €/m²
  • Код об'єкта 65763
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку