285 000 €
5182 €/m²
Property 62178 photo 1
Property 62178 photo 2
Property 62178 photo 3
Property 62178 photo 4
Property 62178 photo 5
Property 62178 photo 6
Property 62178 photo 7
Property 62178 photo 8
Property 62178 photo 9
Property 62178 photo 10
Property 62178 photo 11
Property 62178 photo 12
Property 62178 photo 13
Property 62178 photo 14
Property 62178 photo 15
Property 62178 photo 16
Property 62178 photo 17

Деталі

  • Поверх: 4 поверх
  • Рік будівництва: 1991
  • Рік реновації: 2024
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 13000 m
  • Відстань до аеропорту: 23 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Гараж

Опис

Продається Kвартира площею 55 кв.м в АфінахКвартира розташована на четвертому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори, на ліс.

Розташування