Property 62562 photo 1
Property 62562 photo 2
Property 62562 photo 3
Property 62562 photo 4
Property 62562 photo 5
Property 62562 photo 6
Property 62562 photo 7
Property 62562 photo 8
Property 62562 photo 9
Property 62562 photo 10
Property 62562 photo 11
Property 62562 photo 12

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2021
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 46 кв.м в СалонікахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
200 000 € 3174 €/m²
  • Код об'єкта 64273
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
168 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 65967
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
193 000 € 3327 €/m²
  • Код об'єкта 64264
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
126 000 € 1482 €/m²
  • Код об'єкта 65484
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
170 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 64753
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
200 000 € 2439 €/m²
  • Код об'єкта 64671
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
155 000 € 1550 €/m²
  • Код об'єкта 65510
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
138 000 € 3729 €/m²
  • Код об'єкта 65429
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку