Property 63043 photo 1

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1967
  • Рік реновації: 2006
  • Кількість кімнат: 6
  • Опалення: тепловий насос
  • Відстань від моря: 3600 m
  • Відстань до аеропорту: 68 km

Послуги

  • Камі́н
  • Kладовая
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 180 кв.м на острові Крит Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
395 000 € 5984 €/m²
  • Код об'єкта 56907
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
427 000 € 2156 €/m²
  • Код об'єкта 57656
  • Площа 198 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
374 000 € 5342 €/m²
  • Код об'єкта 59947
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
385 000 € 4425 €/m²
  • Код об'єкта 61691
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
375 000 € 5514 €/m²
  • Код об'єкта 61692
  • Площа 68 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
388 605 € 4626 €/m²
  • Код об'єкта 61960
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
330 000 € 2538 €/m²
  • Код об'єкта 61995
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
340 000 € 5964 €/m²
  • Код об'єкта 63899
  • Площа 57 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
335 000 € 5491 €/m²
  • Код об'єкта 63910
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
350 000 € 4117 €/m²
  • Код об'єкта 64078
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку