Property 65294 photo 1
Property 65294 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 61 кв.м в СалонікахКвартира розташована на восьмому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
309 000 € 2376 €/m²
  • Код об'єкта 59963
  • Площа 130 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
215 000 € 2945 €/m²
  • Код об'єкта 60056
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 1724 €/m²
  • Код об'єкта 60737
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Код об'єкта 60749
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 60786
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
266 000 € 2742 €/m²
  • Код об'єкта 62059
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
310 000 € 4843 €/m²
  • Код об'єкта 62082
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
240 000 € 3934 €/m²
  • Код об'єкта 62278
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
279 000 € 3321 €/m²
  • Код об'єкта 62449
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 3524 €/m²
  • Код об'єкта 62453
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку