Property 65292 photo 1
Property 65292 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 80 кв.м в СалонікахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
250 000 € 3289 €/m²
  • Код об'єкта 65565
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 65703
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
265 000 € 4416 €/m²
  • Код об'єкта 65758
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65761
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 4821 €/m²
  • Код об'єкта 65763
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 5102 €/m²
  • Код об'єкта 66031
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
320 000 € 3555 €/m²
  • Код об'єкта 66117
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку