Property 65315 photo 1
Property 65315 photo 2
Property 65315 photo 3
Property 65315 photo 4
Property 65315 photo 5
Property 65315 photo 6
Property 65315 photo 7
Property 65315 photo 8
Property 65315 photo 9
Property 65315 photo 10
Property 65315 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 1964
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається Kвартира площею 65 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
170 000 € 1954 €/m²
  • Код об'єкта 57647
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2068 €/m²
  • Код об'єкта 57687
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
110 000 € 2244 €/m²
  • Код об'єкта 58422
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2368 €/m²
  • Код об'єкта 58535
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
110 000 € 2558 €/m²
  • Код об'єкта 58549
  • Площа 43 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 59129
  • Площа 48 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
120 000 € 1578 €/m²
  • Код об'єкта 59195
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
185 000 € 2642 €/m²
  • Код об'єкта 59246
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
137 000 € 133 000 € 3166 €/m²
  • Код об'єкта 59317
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку