180 000 €
5143 €/m²
Property 63506 photo 1
Property 63506 photo 2
Property 63506 photo 3
Property 63506 photo 4
Property 63506 photo 5
Property 63506 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 1998
  • Кількість кімнат: 3
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Відстань від моря: 180 m
  • Відстань до аеропорту: 50 km

Опис

Продається 1-поверховий котедж площею 35кв.м в Халкідіках. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, зона барбекю. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування