Продаж - Земельна ділянка 3350 m² на Тасосі

Греція Македонія Префектура Кавала Тасос Лименарія
По запиту
Property 63626 photo 1
Property 63626 photo 2
Property 63626 photo 3

Деталі

  • Будівельний коефіцієнт: 0,6
  • Відстань від моря: 250 m

Опис

Продається земельна ділянка площею 3350 кв.м. на острові ТасосСкладається в рамках плану міста. На території: будівля, підведена вода. Є можливість побудувати 2010 кв.м.

Продається ділянка 3 350 кв.м – Всього 250 метрів від моря

Пропонується до продажу земельна ділянка площею 3 350 кв.м в чудовому місці, всього в 250 метрах від моря. Її розташування ідеально підходить як для приватного житла, так і для інвестиційного проекту.

Містобудівні характеристики:

* Коефіцієнт забудови: 0,6

* Коефіцієнт покриття: 40%

* Максимальна висота: 7,5 метра

* Можлива забудова: до 2 010 кв.м

Ділянка підходить для будівництва житлових будинків, туристичних апартаментів або комерційних об’єктів. Розташована в перспективному районі з легким доступом та близькістю до основної інфраструктури.

Також доступна в обмін за договором антипарохі на вигідних умовах.

Продаж
102 000 € 138 €/m²
  • Код об'єкта 40071
  • Площа 737 m²
  • Відстань до моря 790 m
Продаж
123 000 € 123 €/m²
  • Код об'єкта 40072
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 800 m
Продаж
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Код об'єкта 42823
  • Площа 2570 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
45 000 € 90 €/m²
  • Код об'єкта 43172
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 2800 m
Продаж
50 000 € 107 €/m²
  • Код об'єкта 48510
  • Площа 465 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
160 000 € 27 €/m²
  • Код об'єкта 50474
  • Площа 5770 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
25 000 € 164 €/m²
  • Код об'єкта 55878
  • Площа 152 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
150 000 € 30 €/m²
  • Код об'єкта 55947
  • Площа 4848 m²
  • Відстань до моря 1700 m
Продаж
145 000 € 226 €/m²
  • Код об'єкта 58079
  • Площа 640 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
218 000 € 650 €/m²
  • Код об'єкта 58350
  • Площа 335 m²
  • Відстань до моря 180 m

Підписка на розсилку