Property 63706 photo 1
Property 63706 photo 2
Property 63706 photo 3

Деталі

  • Поверх: 3 поверх
  • Рік будівництва: 1970
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: дизель
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 7700 m
  • Відстань до аеропорту: 33 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Потребує ремонту

Опис

Продається Kвартира площею 80 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
152 000 € 3304 €/m²
  • Код об'єкта 60187
  • Площа 46 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 3365 €/m²
  • Код об'єкта 60289
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
160 000 € 2222 €/m²
  • Код об'єкта 60320
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 60897
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 155 000 € 3100 €/m²
  • Код об'єкта 61452
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 1703 €/m²
  • Код об'єкта 61494
  • Площа 81 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
155 000 € 6739 €/m²
  • Код об'єкта 61678
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
165 000 € 2357 €/m²
  • Код об'єкта 61701
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 3076 €/m²
  • Код об'єкта 61831
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
150 000 € 1282 €/m²
  • Код об'єкта 61935
  • Площа 117 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку