Property 64263 photo 1
Property 64263 photo 2
Property 64263 photo 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 59 кв.м в СалонікахКвартира розташована на другому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
225 000 € 3688 €/m²
  • Код об'єкта 65759
  • Площа 61 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
227 000 € 3847 €/m²
  • Код об'єкта 65760
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65761
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
250 000 € 3846 €/m²
  • Код об'єкта 65762
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
270 000 € 4821 €/m²
  • Код об'єкта 65763
  • Площа 56 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
228 000 € 2171 €/m²
  • Код об'єкта 65827
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
152 000 € 4222 €/m²
  • Код об'єкта 65851
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
217 000 € 2047 €/m²
  • Код об'єкта 65855
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
265 000 € 3630 €/m²
  • Код об'єкта 65900
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку