Property 64274 photo 1
Property 64274 photo 2
Property 64274 photo 3

Деталі

  • Кількість поверхів: 8
  • Рік будівництва: 2027
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 20 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 59 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Продаж
180 000 € 2368 €/m²
  • Код об'єкта 58535
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 2446 €/m²
  • Код об'єкта 58876
  • Площа 94 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Код об'єкта 59096
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
135 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 59129
  • Площа 48 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
185 000 € 2642 €/m²
  • Код об'єкта 59246
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
137 000 € 133 000 € 3166 €/m²
  • Код об'єкта 59317
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
182 000 € 1654 €/m²
  • Код об'єкта 59340
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
135 000 € 1776 €/m²
  • Код об'єкта 59674
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
165 000 € 2661 €/m²
  • Код об'єкта 59675
  • Площа 62 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
145 000 € 2230 €/m²
  • Код об'єкта 59748
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку