Property 59129 photo 1
Property 59129 photo 2
Property 59129 photo 3
Property 59129 photo 4
Property 59129 photo 5
Property 59129 photo 6
Property 59129 photo 7
Property 59129 photo 8

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 2011
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 48 кв.м в СалонікахКвартира розташована на шостому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Продаж
200 000 € 2222 €/m²
  • Код об'єкта 64670
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
122 000 € 3485 €/m²
  • Код об'єкта 66028
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Код об'єкта 64040
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
142 000 € 3736 €/m²
  • Код об'єкта 65852
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 3285 €/m²
  • Код об'єкта 64640
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
126 000 € 1482 €/m²
  • Код об'єкта 65484
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
188 000 € 4585 €/m²
  • Код об'єкта 63922
  • Площа 41 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 1916 €/m²
  • Код об'єкта 65777
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 63233
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку