Property 66005 photo 1
Property 66005 photo 2
Property 66005 photo 3
Property 66005 photo 4
Property 66005 photo 5
Property 66005 photo 6
Property 66005 photo 7
Property 66005 photo 8
Property 66005 photo 9
Property 66005 photo 10
Property 66005 photo 11
Property 66005 photo 12
Property 66005 photo 13

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1978
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 21 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 50 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
176 000 € 2022 €/m²
  • Код об'єкта 59872
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
179 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 59874
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 3189 €/m²
  • Код об'єкта 59881
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
185 000 € 3189 €/m²
  • Код об'єкта 59884
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
182 000 € 1895 €/m²
  • Код об'єкта 59890
  • Площа 96 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
215 000 € 2945 €/m²
  • Код об'єкта 60056
  • Площа 73 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
150 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 60545
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 1882 €/m²
  • Код об'єкта 60567
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
205 000 € 1933 €/m²
  • Код об'єкта 60786
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
173 000 € 2337 €/m²
  • Код об'єкта 60995
  • Площа 74 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку