Property 65390 photo 1
Property 65390 photo 2
Property 65390 photo 3
Property 65390 photo 4
Property 65390 photo 5
Property 65390 photo 6
Property 65390 photo 7
Property 65390 photo 8
Property 65390 photo 9
Property 65390 photo 10
Property 65390 photo 11
Property 65390 photo 12
Property 65390 photo 13
Property 65390 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1980
  • Рік реновації: 2023
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 13 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 45 кв.м в СалонікахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта.

Продаж
87 000 € 1581 €/m²
  • Код об'єкта 64442
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
109 000 € 3892 €/m²
  • Код об'єкта 65853
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
85 000 € 1287 €/m²
  • Код об'єкта 65849
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
76 000 € 2171 €/m²
  • Код об'єкта 64440
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
105 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 64658
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
72 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 64703
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
110 000 € 2244 €/m²
  • Код об'єкта 58422
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
100 000 € 1265 €/m²
  • Код об'єкта 62628
  • Площа 79 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку