Property 64703 photo 1
Property 64703 photo 2
Property 64703 photo 3
Property 64703 photo 4
Property 64703 photo 5
Property 64703 photo 6
Property 64703 photo 7
Property 64703 photo 8
Property 64703 photo 9
Property 64703 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 1977
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bedrooms: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Послуги

  • Wifi
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 35 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація.

Продаж
99 000 € 4304 €/m²
  • Код об'єкта 65453
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
100 000 € 1492 €/m²
  • Код об'єкта 64511
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
85 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 63377
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
99 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64657
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 2175 €/m²
  • Код об'єкта 64441
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
78 000 € 2108 €/m²
  • Код об'єкта 64151
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 64658
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
63 000 € 2100 €/m²
  • Код об'єкта 64564
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку