Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2026
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: тепловий насос
  • Умова: На стадії будівництва
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 150 m
  • Відст. до найближ. міста: 3 km
  • Відстань до аеропорту: 66 km

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 109 кв.м на острові Крит. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, опалення. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на місто, на ліс.

Розташування

Документи

Схожі об'єкти

Продаж
950 000 € 2193 €/m²
  • Код об'єкта 51144
  • Площа 433 m²
  • Відстань до моря 770 m
Продаж
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 52962
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Код об'єкта 54694
  • Площа 216 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Код об'єкта 54729
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
640 000 € 6400 €/m²
  • Код об'єкта 56208
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
800 000 € 1230 €/m²
  • Код об'єкта 56313
  • Площа 650 m²
  • Відстань до моря 180 m
Продаж
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Код об'єкта 57927
  • Площа 290 m²
  • Відстань до моря 550 m
Продаж
950 000 € 12179 €/m²
  • Код об'єкта 60124
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
950 000 € 6089 €/m²
  • Код об'єкта 61623
  • Площа 156 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 61624
  • Площа 144 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку