Property 64905 photo 1
Property 64905 photo 2
Property 64905 photo 3
Property 64905 photo 4
Property 64905 photo 5
Property 64905 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 1977
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 10 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 25 кв.м в СалонікахКвартира розташована на цокольному поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення.

Продаж
73 000 € 1825 €/m²
  • Код об'єкта 49389
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2083 €/m²
  • Код об'єкта 66113
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
90 000 € 2727 €/m²
  • Код об'єкта 52963
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
72 000 € 2057 €/m²
  • Код об'єкта 64703
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 65700
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Код об'єкта 63116
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
62 000 € 2480 €/m²
  • Код об'єкта 64905
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
75 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 64282
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
66 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 62478
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку