840 000 €
6316 €/m²
Property 65020 photo 1
Property 65020 photo 2
Property 65020 photo 3
Property 65020 photo 4
Property 65020 photo 5
Property 65020 photo 6
Property 65020 photo 7
Property 65020 photo 8
Property 65020 photo 9
Property 65020 photo 10
Property 65020 photo 11
Property 65020 photo 12
Property 65020 photo 13
Property 65020 photo 14
Property 65020 photo 15

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2010
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: газ
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 24 km

Послуги

  • Ліфт
  • Камі́н
  • Подвійне скління
  • Гараж
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 133 кв.м в АфінахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, однієї душової кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер, тенти, опалення. У будівлі розташований ліфт. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування