Property 65453 photo 1
Property 65453 photo 2
Property 65453 photo 3
Property 65453 photo 4
Property 65453 photo 5
Property 65453 photo 6
Property 65453 photo 7
Property 65453 photo 8
Property 65453 photo 9
Property 65453 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1970
  • Рік реновації: 2025
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: газ
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 16 km

Послуги

  • Ліфт
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 23 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
135 000 € 4090 €/m²
  • Код об'єкта 65823
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
135 000 € 3068 €/m²
  • Код об'єкта 65824
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 65825
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
142 000 € 3736 €/m²
  • Код об'єкта 65852
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
109 000 € 3892 €/m²
  • Код об'єкта 65853
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
108 000 € 3857 €/m²
  • Код об'єкта 65854
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
118 000 € 3933 €/m²
  • Код об'єкта 65863
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
110 000 € 3142 €/m²
  • Код об'єкта 65864
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
120 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 65866
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
140 000 € 1627 €/m²
  • Код об'єкта 65998
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку