Property 65777 photo 1
Property 65777 photo 2
Property 65777 photo 3
Property 65777 photo 4
Property 65777 photo 5
Property 65777 photo 6
Property 65777 photo 7
Property 65777 photo 8
Property 65777 photo 9
Property 65777 photo 10
Property 65777 photo 11
Property 65777 photo 12
Property 65777 photo 13
Property 65777 photo 14

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1976
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 2500 m
  • Відстань до аеропорту: 11 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 60 кв.м в СалонікахКвартира розташована на Semi-first floor поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
140 000 € 3255 €/m²
  • Код об'єкта 64641
  • Площа 43 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
99 000 € 3666 €/m²
  • Код об'єкта 64657
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
105 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 64658
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 64753
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
117 000 € 3545 €/m²
  • Код об'єкта 64761
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 64848
  • Площа 42 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
170 000 € 3269 €/m²
  • Код об'єкта 64870
  • Площа 52 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
158 000 € 2051 €/m²
  • Код об'єкта 64912
  • Площа 77 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
128 000 € 2560 €/m²
  • Код об'єкта 64929
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Монопольний Продаж
110 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 64930
  • Площа 28 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку