228 000 €
2171 €/m²
Property 65827 photo 1
Property 65827 photo 2
Property 65827 photo 3
Property 65827 photo 4
Property 65827 photo 5
Property 65827 photo 6
Property 65827 photo 7
Property 65827 photo 8
Property 65827 photo 9
Property 65827 photo 10

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 2005
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 5 km

Послуги

  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 105 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, кімнати, одного санвузла. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, тенти, зона барбекю, опалення. До нерухомості відноситься сад. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Розташування