Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 1957
  • Рік реновації: 2010
  • Кількість кімнат: 6
  • Умова: Старе житло
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Послуги

  • Камі́н
  • Подвійне скління

Опис

Продається будівля площею 419 кв.м в Афінах.будівля розташований на4 рівнях. Цокольний поверх складається з Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. Loft складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін, опалення. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
985 000 € 1970 €/m²
  • Код об'єкта 58168
  • Площа 500 m²
  • Кількість кімнат 10
Продаж
650 000 € 1166 €/m²
  • Код об'єкта 37660
  • Площа 557 m²
  • Відстань до моря 8300 m
Продаж
890 000 € 1207 €/m²
  • Код об'єкта 20539
  • Площа 737 m²
  • Відстань до моря 6500 m
Продаж
980 000 € 1093 €/m²
  • Код об'єкта 60917
  • Площа 896 m²
  • Відстань до моря 8500 m
Продаж
960 000 € 2051 €/m²
  • Код об'єкта 47328
  • Площа 468 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
920 000 € 1869 €/m²
  • Код об'єкта 49129
  • Площа 492 m²
  • Відстань до моря 10000 m
Продаж
850 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 36233
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 11000 m
Продаж
960 000 € 1399 €/m²
  • Код об'єкта 60875
  • Площа 686 m²
  • Відстань до моря 560 m
Продаж
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Код об'єкта 62391
  • Площа 645 m²
  • Відстань до моря 8498 m

Підписка на розсилку