Property 65854 photo 1
Property 65854 photo 2
Property 65854 photo 3
Property 65854 photo 4
Property 65854 photo 5
Property 65854 photo 6
Property 65854 photo 7
Property 65854 photo 8
Property 65854 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 6
  • Рік будівництва: 1960
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 1
  • Опалення: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 600 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Ліфт
  • Wifi
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 28 кв.м в СалонікахКвартира розташована на Semi-first floor поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Код об'єкта 64019
  • Площа 15 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
123 000 € 3153 €/m²
  • Код об'єкта 63548
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
138 000 € 3631 €/m²
  • Код об'єкта 64629
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
123 000 € 4555 €/m²
  • Код об'єкта 62931
  • Площа 27 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
115 000 € 5750 €/m²
  • Код об'єкта 65822
  • Площа 20 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
110 000 € 1571 €/m²
  • Код об'єкта 62534
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
87 000 € 1581 €/m²
  • Код об'єкта 64442
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
130 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 61730
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 1916 €/m²
  • Код об'єкта 65777
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
125 000 € 1984 €/m²
  • Код об'єкта 65329
  • Площа 63 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку