Property 65932 photo 1
Property 65932 photo 2
Property 65932 photo 3
Property 65932 photo 4
Property 65932 photo 5
Property 65932 photo 6
Property 65932 photo 7
Property 65932 photo 8
Property 65932 photo 9
Property 65932 photo 10
Property 65932 photo 11
Property 65932 photo 12
Property 65932 photo 13
Property 65932 photo 14
Property 65932 photo 15
Property 65932 photo 16
Property 65932 photo 17
Property 65932 photo 18

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 1930
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління
  • Golden Visa

Опис

Продається Kвартира площею 78 кв.м в СалонікахКвартира розташована на п'ятому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид.

Продаж
382 000 € 3031 €/m²
  • Код об'єкта 64644
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
360 000 € 3157 €/m²
  • Код об'єкта 64651
  • Площа 114 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
365 000 € 3411 €/m²
  • Код об'єкта 64676
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
290 000 € 4202 €/m²
  • Код об'єкта 65070
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 3284 €/m²
  • Код об'єкта 65072
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
480 000 € 3478 €/m²
  • Код об'єкта 65073
  • Площа 138 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
290 000 € 3625 €/m²
  • Код об'єкта 65292
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку