Property 65978 photo 1
Property 65978 photo 2
Property 65978 photo 3
Property 65978 photo 4
Property 65978 photo 5
Property 65978 photo 6
Property 65978 photo 7
Property 65978 photo 8
Property 65978 photo 9

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1972
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 750 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 45 кв.м в СалонікахКвартира розташована на цокольному поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
62 000 € 2480 €/m²
  • Код об'єкта 64905
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
63 000 € 2100 €/m²
  • Код об'єкта 64564
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
77 000 € 1974 €/m²
  • Код об'єкта 49390
  • Площа 39 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
60 000 € 2500 €/m²
  • Код об'єкта 66159
  • Площа 24 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
82 000 € 1138 €/m²
  • Код об'єкта 58115
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
82 000 € 1490 €/m²
  • Код об'єкта 64568
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 2413 €/m²
  • Код об'єкта 65528
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
79 000 € 1128 €/m²
  • Код об'єкта 64765
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку