Property 65998 photo 1
Property 65998 photo 2
Property 65998 photo 3
Property 65998 photo 4
Property 65998 photo 5
Property 65998 photo 6
Property 65998 photo 7
Property 65998 photo 8
Property 65998 photo 9
Property 65998 photo 10
Property 65998 photo 11
Property 65998 photo 12
Property 65998 photo 13
Property 65998 photo 14
Property 65998 photo 15
Property 65998 photo 16
Property 65998 photo 17
Property 65998 photo 18
Property 65998 photo 19
Property 65998 photo 20

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 1961
  • Рік реновації: 2013
  • Кількість кімнат: 3
  • Опалення: газ
  • Energy Class: F
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1100 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 86 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, однієї душової кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
115 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 65825
  • Площа 23 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
152 000 € 4222 €/m²
  • Код об'єкта 65851
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
142 000 € 3736 €/m²
  • Код об'єкта 65852
  • Площа 38 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
118 000 € 3933 €/m²
  • Код об'єкта 65863
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
120 000 € 3000 €/m²
  • Код об'єкта 65866
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
158 000 € 6076 €/m²
  • Код об'єкта 65924
  • Площа 26 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
185 000 € 2642 €/m²
  • Код об'єкта 65935
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 65936
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
168 000 € 1846 €/m²
  • Код об'єкта 65967
  • Площа 91 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
175 000 € 2916 €/m²
  • Код об'єкта 65986
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку