Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Деталі

  • Кількість кімнат: 3
  • Energy Class: Очікується отримання сертифіката енергоефективності (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Послуги

  • Kладовая
  • Потребує ремонту

Опис

Продається Kвартира площею 91 кв.м в СалонікахКвартира розташована на цокольному поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати, однієї комори.

Продаж
73 000 € 1825 €/m²
  • Код об'єкта 62458
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
66 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 62478
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
50 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 62502
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
65 000 € 1911 €/m²
  • Код об'єкта 62505
  • Площа 34 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Код об'єкта 63116
  • Площа 44 m²
  • Кількість кімнат 2
Інвестиції Продаж
60 000 € 57 000 € 1727 €/m²
  • Код об'єкта 63117
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
85 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 63377
  • Площа 25 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
83 000 € 1660 €/m²
  • Код об'єкта 63520
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
64 000 € 2206 €/m²
  • Код об'єкта 63795
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
78 000 € 2108 €/m²
  • Код об'єкта 64151
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку