Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1971
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 24 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
85 000 € 894 €/m²
  • Код об'єкта 50914
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
89 000 € 1508 €/m²
  • Код об'єкта 54730
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
82 000 € 1138 €/m²
  • Код об'єкта 58115
  • Площа 72 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
85 000 € 1545 €/m²
  • Код об'єкта 60529
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
85 000 € 1307 €/m²
  • Код об'єкта 60610
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
68 000 € 2344 €/m²
  • Код об'єкта 65527
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 2413 €/m²
  • Код об'єкта 65528
  • Площа 29 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 65700
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 2
Рекомендуємо Продаж
75 000 € 641 €/m²
  • Код об'єкта 65856
  • Площа 117 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2083 €/m²
  • Код об'єкта 66113
  • Площа 36 m²
  • Кількість кімнат 1

Підписка на розсилку