Property 66117 photo 1
Property 66117 photo 2

Деталі

  • Кількість поверхів: 7
  • Рік будівництва: 1956
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Ліфт
  • Потребує ремонту

Опис

Продається Kвартира площею 90 кв.м в СалонікахКвартира розташована на сьомому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Продаж
382 000 € 3031 €/m²
  • Код об'єкта 64644
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
360 000 € 3157 €/m²
  • Код об'єкта 64651
  • Площа 114 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
365 000 € 3411 €/m²
  • Код об'єкта 64676
  • Площа 107 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
265 000 € 3840 €/m²
  • Код об'єкта 65005
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 4202 €/m²
  • Код об'єкта 65070
  • Площа 69 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 3284 €/m²
  • Код об'єкта 65072
  • Площа 137 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
290 000 € 3625 €/m²
  • Код об'єкта 65292
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку