Продаж - Котедж 140 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Methoni Макрігіалос
390 000 €
2786 €/m²
Property 66121 photo 1
Property 66121 photo 2
Property 66121 photo 3
Property 66121 photo 4
Property 66121 photo 5
Property 66121 photo 6
Property 66121 photo 7
Property 66121 photo 8
Property 66121 photo 9
Property 66121 photo 10
Property 66121 photo 11
Property 66121 photo 12
Property 66121 photo 13
Property 66121 photo 14
Property 66121 photo 15
Property 66121 photo 16
Property 66121 photo 17
Property 66121 photo 18
Property 66121 photo 19
Property 66121 photo 20
Property 66121 photo 21
Property 66121 photo 22
Property 66121 photo 23
Property 66121 photo 24
Property 66121 photo 25
Property 66121 photo 26
Property 66121 photo 27
Property 66121 photo 28
Property 66121 photo 29
Property 66121 photo 30
Property 66121 photo 31
Property 66121 photo 32
Property 66121 photo 33
Property 66121 photo 34
Property 66121 photo 35

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 450 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 75 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверховий котедж площею 140 кв.м на Олімпійській Рив'єрі. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, кімнати, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї душової кімнати. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори, на ліс.