Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Деталі

  • Рік будівництва: 1973
  • Рік реновації: 2020
  • Кількість кімнат: 2
  • Опалення: електричний
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 400 m
  • Відстань до аеропорту: 8 km

Послуги

  • Ліфт
  • Access
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 60 кв.м в СалонікахКвартира розташована на третьому поверсі та складається з однієї спальної кімнативітальні з кухнею, кімнати. У об'єкта передбачені кондиціонер, тенти, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
185 000 € 2803 €/m²
  • Код об'єкта 48570
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
150 000 € 1363 €/m²
  • Код об'єкта 51308
  • Площа 110 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
154 000 € 1925 €/m²
  • Код об'єкта 53289
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
145 000 € 4833 €/m²
  • Код об'єкта 54442
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
120 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 56682
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
115 000 € 1982 €/m²
  • Код об'єкта 57466
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 1954 €/m²
  • Код об'єкта 57647
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
180 000 € 2068 €/m²
  • Код об'єкта 57687
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
120 000 € 1500 €/m²
  • Код об'єкта 58260
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Інвестиції Продаж
110 000 € 2244 €/m²
  • Код об'єкта 58422
  • Площа 49 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку