Property 66159 photo 1
Property 66159 photo 2
Property 66159 photo 3
Property 66159 photo 4
Property 66159 photo 5
Property 66159 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Рік будівництва: 1971
  • Рік реновації: 2026
  • Кількість кімнат: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 1500 m
  • Відстань до аеропорту: 17 km

Послуги

  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 24 кв.м в СалонікахКвартира розташована на першому поверсі та складається з вітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
78 000 € 2108 €/m²
  • Код об'єкта 64151
  • Площа 37 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
68 000 € 2266 €/m²
  • Код об'єкта 64155
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
75 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 64282
  • Площа 33 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
65 000 € 2166 €/m²
  • Код об'єкта 64439
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
76 000 € 2171 €/m²
  • Код об'єкта 64440
  • Площа 35 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
87 000 € 2175 €/m²
  • Код об'єкта 64441
  • Площа 40 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
87 000 € 1581 €/m²
  • Код об'єкта 64442
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
63 000 € 2100 €/m²
  • Код об'єкта 64564
  • Площа 30 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
70 000 € 1272 €/m²
  • Код об'єкта 64565
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
82 000 € 1490 €/m²
  • Код об'єкта 64568
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку