Продаються

Продаж - Квартира 70 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра
145 000 €
2071 €/m²
Property 1103 photo 1
Property 1103 photo 2
Property 1103 photo 3
Property 1103 photo 4
Property 1103 photo 5
Property 1103 photo 6

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Пляж: песчаный
  • Кількість кімнат: 3: зал с кухней, 2 спальни, ванная
  • Інші зручності: кондиционер, кухонная мебель, шкафы, необходим освежающий ремонт
  • Відстань від моря: 20 m
  • Відстань до аеропорту: 94 km

Послуги

  • Вид на море

Опис

Краща пропозиція! Квартира на першій лінії від моря в популярному курортному селищі на півострові Кассандра, Халкідіки. Площа квартири 70 кв.м включає 2 спальні кімнати, зал з кухнею, ванну. Встановлені кондиціонери; кухонні меблі та шафи залишаються від господаря. Необхідний косметичний ремонт. Прекрасне вкладення капіталу з урахуванням можливості здачі квартири в оренду в літній сезон. Селище має розвинену інфраструктуру, влітку його наповнюють туристи з різних країн, а пляжі і набережна селища вважаються найбільш популярними на першому "пальці" півострова.