300 000 €
1000 €/m²
Property 11538 photo 1
Property 11538 photo 2
Property 11538 photo 3
Property 11538 photo 4
Property 11538 photo 5

Деталі

  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 12 km

Опис

Продається комерційне приміщення площею 300 кв.м на острові Крит. Будівля складається з одного єдиного простору і має свою власну територію 4.000 кв.м. Рік побудови 1982. Будівля функціонувало як завод з виробництва оливкової олії. У приміщенні залишилася частина від спеціального обладнання, але вона не достатня для початку такого бізнесу. Критська оливкова олія прославилася на весь світ через свою бездоганну якость.

Продаж
280 000 € 777 €/m²
  • Код об'єкта 34823
  • Площа 360 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
430 000 € 1075 €/m²
  • Код об'єкта 37409
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
400 000 € 1568 €/m²
  • Код об'єкта 39130
  • Площа 255 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
350 000 € 700 €/m²
  • Код об'єкта 47661
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 18000 m
Продаж
265 000 € 1060 €/m²
  • Код об'єкта 40430
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 265 m
Продаж
430 000 € 2986 €/m²
  • Код об'єкта 63434
  • Площа 144 m²
  • Відстань до моря 70 m
Продаж
300 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 11538
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
320 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 37415
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
352 000 € 1955 €/m²
  • Код об'єкта 61193
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 90 m
Продаж
300 000 € 937 €/m²
  • Код об'єкта 41730
  • Площа 320 m²
  • Відстань до моря 3100 m

Підписка на розсилку