350 000 €
700 €/m²
Property 47661 photo 1
Property 47661 photo 2
Property 47661 photo 3
Property 47661 photo 4
Property 47661 photo 5
Property 47661 photo 6
Property 47661 photo 7

Деталі

  • Відстань від моря: 18000 m
  • Відстань до аеропорту: 25 km

Продаж
430 000 € 1075 €/m²
  • Код об'єкта 37409
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
500 000 € 666 €/m²
  • Код об'єкта 41550
  • Площа 750 m²
  • Відстань до моря 4500 m
Продаж
430 000 € 2986 €/m²
  • Код об'єкта 63434
  • Площа 144 m²
  • Відстань до моря 70 m
Продаж
350 000 € 700 €/m²
  • Код об'єкта 47661
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 18000 m
Продаж
460 000 € 794 €/m²
  • Код об'єкта 38586
  • Площа 579 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
300 000 € 1000 €/m²
  • Код об'єкта 11538
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • Код об'єкта 45972
  • Площа 440 m²
  • Відстань до моря 1100 m
Продаж
480 000 € 1678 €/m²
  • Код об'єкта 57715
  • Площа 286 m²
  • Відстань до моря 450 m
Продаж
480 000 € 2666 €/m²
  • Код об'єкта 48438
  • Площа 180 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
320 000 € 1777 €/m²
  • Код об'єкта 37415
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку