Продаються

Продаж - Квартира 120 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Калітея
По запиту
Property 12441 photo 1
Property 12441 photo 2
Property 12441 photo 3
Property 12441 photo 4
Property 12441 photo 5
Property 12441 photo 6
Property 12441 photo 7
Property 12441 photo 8
Property 12441 photo 9
Property 12441 photo 10

Деталі

  • Рік будівництва: 2008
  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 80 km

Послуги

  • Камі́н

Опис

Продається Kвартира площею 120 кв.м на півострові Кассандра, регіону ХалкідікиКвартира розташована на третьому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Квартира має кутове розташування. У об'єкта передбачені камін, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. Будівля без ліфта. Об'єкт пропонує красивий вид на місто.

Схожі об'єкти

Оренда
від 565 € /на місяць 8 €/m²
  • Код об'єкта 63337
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
144 000 € 3200 €/m²
  • Код об'єкта 63435
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
170 000 € 3400 €/m²
  • Код об'єкта 63454
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
255 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 63485
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
135 000 € 3139 €/m²
  • Код об'єкта 63594
  • Площа 43 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
260 000 € 4062 €/m²
  • Код об'єкта 63669
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 4545 €/m²
  • Код об'єкта 63671
  • Площа 55 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
185 000 € 2846 €/m²
  • Код об'єкта 63755
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
360 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 63889
  • Площа 108 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
120 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 63948
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку