Оренда - Бізнес 40 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Катерини
По запиту
Property 13165 photo 1
Property 13165 photo 2
Property 13165 photo 3
Property 13165 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 2002
  • Опалення: дизель
  • Відстань від моря: 1700 m
  • Відстань до аеропорту: 80 km

Опис

Здаються в оренду магазини в Олімпійській рив"єрі. Магазини мають вихід на центральну дорогу селища з розвиненою інфраструктурою, поруч автобусна зупинка, сусідні приміщення здані під аптеку та стоматологічний кабінет, навпаки традиційна таверна, на розі парк з круглою центральною площею селища та давньої церквою Святого Миколая.

На даний момент в оренді є магазин 40 кв.м за ціною 220 євро і кутовий магазин 50 кв.м за ціною 240 євро на місяць. Магазини мають власні внутрішні санвузли та вітрину. Можуть здаватися як на сезон так-як і цілий рік, селище має постійне населення близько 2000 чоловік.

Продаж
450 000 € 957 €/m²
  • Код об'єкта 19220
  • Площа 470 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
650 000 € 1382 €/m²
  • Код об'єкта 19884
  • Площа 470 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
650 000 € 722 €/m²
  • Код об'єкта 20963
  • Площа 900 m²
  • Відстань до моря 9000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 21558
  • Площа 400 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
135 000 € 964 €/m²
  • Код об'єкта 21559
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 21563
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
100 000 € 1886 €/m²
  • Код об'єкта 21578
  • Площа 53 m²
  • Відстань до моря 5000 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 21745
  • Площа 80 m²
  • Відстань до моря 20 m
Продаж
850 000 € 515 €/m²
  • Код об'єкта 21810
  • Площа 1650 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
580 000 € 3866 €/m²
  • Код об'єкта 22522
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 8000 m

Підписка на розсилку