Продаються

Продаж - Таунхаус 80 m² на Кассандрі (Халкідіки)

Греція Македонія Халкідікі Кассандра Афітос
По запиту
Property 144 photo 1
Property 144 photo 2
Property 144 photo 3
Property 144 photo 4
Property 144 photo 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2008
  • Кількість кімнат: 3: гостиная с кухней, 2 спальни, ванная и туалет
  • Інші зручності: Кухонная мебель, шкафы, кладовка, отопление, кондиционер,
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Відстань від моря: 750 m
  • Відстань до аеропорту: 70 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н

Опис

Продається таунхаус площею 80 кв.м на півострові Кассандра, регіону Халкідіки.Таyнхаус розташований на 2 рівнях. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 2 спальних кімнатоднієї душової кімнати. У об'єкта передбачені камін. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Пропонуємо таунхауси в колоритному курортному містечку на мисі Кассандра півострова Халкідіки. Площа будинків 80 кв.м., побудованих у своєрідному грецькому стилі, що поєднує камінь і дерево. Городок є одним з найдавніших на півострові, а місцевий дивовижний пляж із золотистим піском пам'ятає і міфи Греції, і велич Риму, і жорстокість Туреччини. Можливий реальний торг.

Продаж
360 000 € 2535 €/m²
  • Код об'єкта 12426
  • Площа 142 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 3611 €/m²
  • Код об'єкта 19966
  • Площа 360 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
180 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 28924
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
290 000 € 2589 €/m²
  • Код об'єкта 31242
  • Площа 112 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
200 000 € 1428 €/m²
  • Код об'єкта 31745
  • Площа 140 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 3333 €/m²
  • Код об'єкта 32105
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
380 000 € 2814 €/m²
  • Код об'єкта 32432
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
230 000 € 2169 €/m²
  • Код об'єкта 32756
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
170 000 € 2833 €/m²
  • Код об'єкта 36076
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
470 000 € 2937 €/m²
  • Код об'єкта 40243
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 5

Підписка на розсилку