Продаються

Продаж - Котедж 290 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія
По запиту
Property 2510 photo 1
Property 2510 photo 2
Property 2510 photo 3
Property 2510 photo 4
Property 2510 photo 5
Property 2510 photo 6
Property 2510 photo 7
Property 2510 photo 8
  • Код об'єкта 2510
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Котедж
  • Площа 290 m²
  • Площа ділянки 500 m²
  • Регіон Олімпійська Рів'єра
  • Місце Префектура Пієрія (Македонія)
  • Кількість кімнат 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Пляж: песчаный
  • Кількість кімнат: 5: 3 спальни, 2 залы, кухня, 3 ванные, сауна, крытый бассейн, кладовое помещение, котельная
  • Інші зручності: мебель, отопление, природный газ
  • Відстань від моря: 3000 m
  • Відстань до аеропорту: 135 km

Послуги

  • Вид на море
  • Камі́н

Опис

Вілла в традиційному селищі, поруч з яким розташована старовинна фортеця, являючи однією з археологічних пам'яток Олімпійської Рів'єри. Будинок побудований в грецькому класичному стилі при використанні натурального каменю та дерева. Вілла складається з трьох рівнів. На першому поверсі розташована вітальня з каміном та кухнею, ванна кімната, сауна і критий басейн. Другий поверх складається з трьох спальних кімнат, двох ванних і вітальні. У підвальному приміщенні знаходиться котельня і комори приміщення.

Проведено природний газ, встановлена ​​система опалення. Будинок повністю мебльований, є земельна ділянка 500 кв.м. У селищі є супермаркети, таверни, магазини. З будинку відкривається дивовижний панорамний вид на Егейське море і засніжені вершини Олімпу.

Продаж
280 000 € 260 000 € 1733 €/m²
  • Код об'єкта 38859
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
240 000 € 750 €/m²
  • Код об'єкта 38949
  • Площа 320 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
80 000 € 666 €/m²
  • Код об'єкта 39086
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
390 000 € 2142 €/m²
  • Код об'єкта 39119
  • Площа 182 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
203 000 € 1127 €/m²
  • Код об'єкта 39468
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
300 000 € 1666 €/m²
  • Код об'єкта 39973
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
120 000 € 705 €/m²
  • Код об'єкта 40073
  • Площа 170 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
480 000 € 1290 €/m²
  • Код об'єкта 42730
  • Площа 372 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
330 000 € 2088 €/m²
  • Код об'єкта 43133
  • Площа 158 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
320 000 € 280 000 € 1222 €/m²
  • Код об'єкта 43848
  • Площа 229 m²
  • Кількість кімнат 6

Підписка на розсилку