Продаються

Продаж - Квартира 71 m² на Олімпійській Рив'єрі

Греція Македонія Префектура Пієрія Катерини
По запиту
Property 26028 photo 1
Property 26028 photo 2
Property 26028 photo 3
Property 26028 photo 4
Property 26028 photo 5
Property 26028 photo 6
Property 26028 photo 7
Property 26028 photo 8

Деталі

  • Рік будівництва: 2006
  • Кількість кімнат: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 50 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг
  • Подвійне скління

Опис

Продається Kвартира площею 71 кв.м на Олімпійській Рив'єріКвартира розташована на першому поверсі та складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї душової кімнати. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Об'єкт зарезервований!

Продаж
107 000 € 1783 €/m²
  • Код об'єкта 62093
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
160 000 € 2000 €/m²
  • Код об'єкта 62094
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
215 000 € 2388 €/m²
  • Код об'єкта 62095
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
95 000 € 2111 €/m²
  • Код об'єкта 62236
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Оренда
від 450 € /на місяць 5 €/m²
  • Код об'єкта 62531
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
120 000 € 1411 €/m²
  • Код об'єкта 62896
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
220 000 € 1880 €/m²
  • Код об'єкта 63104
  • Площа 117 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
98 000 € 2177 €/m²
  • Код об'єкта 63111
  • Площа 45 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
115 000 € 1437 €/m²
  • Код об'єкта 63112
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
67 000 € 1030 €/m²
  • Код об'єкта 63149
  • Площа 65 m²
  • Кількість кімнат 2

Підписка на розсилку