По запиту
Property 29656 photo 1
Property 29656 photo 2
Property 29656 photo 3
Property 29656 photo 4
Property 29656 photo 5
Property 29656 photo 6
Property 29656 photo 7
Property 29656 photo 8
Property 29656 photo 9

Деталі

  • Рік будівництва: 2006
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 45 km

Опис

Продається бізнес, що складається з 7 незалежних котеджів. Знаходяться на стадії будівництва. Котеджі розташовані на земельній ділянці має площу в 10.300 кв.м. На ділянці є артезіанська свердловина і ростуть 150 оливкових дерев. Поблизу розташоване популярне курортне селище з розвиненою інфраструктурою.

Продаж
320 000 € 533 €/m²
  • Код об'єкта 9514
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 3500 m
Продаж
300 000 € 200 €/m²
  • Код об'єкта 10005
  • Площа 1500 m²
  • Відстань до моря 11000 m
Оренда
По запиту
  • Код об'єкта 10144
  • Площа 450 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
110 000 € 802 €/m²
  • Код об'єкта 10485
  • Площа 137 m²
  • Відстань до моря 5500 m
Продаж
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • Код об'єкта 10733
  • Площа 500 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
200 000 € 160 000 € 640 €/m²
  • Код об'єкта 11089
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 3000 m
Продаж
250 000 € 396 €/m²
  • Код об'єкта 11339
  • Площа 630 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
110 000 € 440 €/m²
  • Код об'єкта 11340
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 7000 m
Продаж
450 000 € 500 €/m²
  • Код об'єкта 12276
  • Площа 900 m²
  • Відстань до моря 8000 m
Продаж
400 000 € 350 000 € 2333 €/m²
  • Код об'єкта 12423
  • Площа 150 m²
  • Відстань до моря 300 m

Підписка на розсилку